Pr. Willem-Alexanderhof 5
2595BE Den Haag
tel: 070-3140911
fax: 070-3140450
Koninklijke Bibliotheek

Koninklijke Bibliotheek

De nationale bibliotheek van Nederland is er voor iedereen die toegang wil hebben tot boeken, kranten, tijdschriften, elektronische publicaties, cd-roms en websites. De KB weet alles te vinden, ook informatie buiten de eigen collectie.

Een van de belangrijkste taken waarmee de KB is belast is de zorg voor het behoud van het Nederlands cultureel erfgoed, zowel in gedrukte als geschreven vorm. De bibliotheek positioneert zich als kenniscentrum voor wetenschappelijke informatievoorziening en is de spil in de landelijke en internationale samenwerking op dit vlak.

Voorbeelden uit deze collectie Alba amicorum van de KB

Bekijk alle afbeeldingen uit deze collectie

Voorbeelden uit deze collectie Atlas Schoemaker

Voorbeelden uit deze collectie Boekbanden van de Koninklijke Bibliotheek

Voorbeelden uit deze collectie Centsprenten van de Koninklijke Bibliotheek

Voorbeelden uit deze collectie Middeleeuwse manuscripten van de KB

Voorbeelden uit deze collectie Moderne handschriften van de Koninklijke Bibliotheek

Voorbeelden uit deze collectie Nederland - Japan

Voorbeelden uit deze collectie Plano's: historische éénbladdrukken

Voorbeelden uit deze collectie Prentbriefkaarten van het Nederlandse vorstenhuis

Voorbeelden uit deze collectie Prentenboeken van 1810 tot 1950

Voorbeelden uit deze collectie Topstukken van de KB

Voorbeelden uit deze collectie Willem Witsen: Tachtiger in brief en beeld